کانال آپارات چشم اندازinstagram | linkedin | twitter |  | facebook  | google plus

بوش: ترامپ باعث شده من خوب به نظر برسم

جرج بوش معتقد است اقدامات جنجالی رئیس‌جمهور فعلی آمریکا باعث شده است کارهای دولت او در نظر مردم مطلوب جلوه کند.

بوش: ترامپ باعث شده من خوب به نظر برسمبه گزارش گروه بین‌الملل به نقل از دیلی میل، جرج دبلیو بوش، رئیس‌جمهور جهموری‌خواه اسبق آمریکا معتقد است هرج و مرج‌های فعلی در کاخ سفید باعث می‌شود دولت زمان وی خیلی خوب به نظر برسد.

بوش که به علت مدیریت اوضاع زمان وقوع حادثه 11 سپتامبر از رضایت عمومی بالایی برخوردار بود، دوران ریاست جمهوری خود را با محبوبیت پایین 22 درصدی به پایان برد.

نشنال ژورنال به نقل از یک منبع جمهوری‌خواه در کاخ سفید نوشت گاهی می‌شنویم که بوش با پوزخندش می‌گوید اقدامات ترامپ باعث می‌شود من خیلی خوب به نظر برسم.

این منبع جمهوری خواه در ادامه گفت: بوش هم مثل  بقیه سرش را به نشانه تعجب تکان می‌دهد. او می‌خواهد ترامپ موفق شود اما معتقد است که بسیاری از مشکلات او خودساخته است.

به گزارش نیویورک مگزین، بوش از همان ابتدا کارهای دولت ترامپ را با کنجکاوی دنبال کرده است و خصوصا بعد از سخنرانی مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری وی گفت که او عجیب و غریب است.

دونالد ترامپ از زمان ادای سوگند به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا تقریبا هر روز جنجالی تازه در کاخ سفید بپا کرده است و هر لحظه گمانه‌زنی درباره استعفای یک مقام نزدیک به وی مطرح می‌شود. 

تصمیم هفته گذشته ترامپ برای اعمال تعرفه غیرعادی بر محصولات وارداتی هم موجب استعفای گری کوهن،‌ مشاور اقتصادی ارشد او شد. علاوه بر این، گفته می‌شود جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید با جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در تلاش هستند تا هربرت مک‌مستر، مشاور امنیت ملی آمریکا را از کاخ سفید بیرون کنند.

ترامپ در پیام توئیتری روز سه شنبه وجود هر گونه هرج و مرج در کاخ سفید را رد کرد.

اظهارنظر بوش درباره سیاست‌های ترامپ

بخش اخبار بین الملل | مجله اینترنتی چشم انداز


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان