کانال آپارات چشم اندازinstagram | linkedin | twitter |  | facebook  | google plus

زورگیر غرب تهران دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد، از دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده غرب تهران خبر داد و گفت: این متهم به جرم ۱۰ فقره سرقت و زورگیری دستگیر شد.

به گزارش گروه اجتماعی ؛ سرهنگ عباس واعظی، رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد اظهار کرد: با ارائه شکایت‌های متعدد از سوی شهروندان ساکن محدوده جنت آباد، در خصوص سرقت‌ها و زورگیری‌های یک سارق سیاه پوش با موتورسیکلت، پرونده‌ای در دایره قضایی این کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده مشخص شد که این زورگیر یکی از خلافکاران سابقه دار این محدوده است که در پرونده اش چندین فقره سابقه سرقت و زورگیری مشاهده می‌شود.

وی در ادامه عنوان کرد: پاتوق و محل تردد این متهم در محدوده غرب تهران شناسایی شد و با کسب دستور قضایی، تیمی از ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری ۱۳۸، اظهار داشت: پس از چند شبانه روز تعقیب و مراقبت، نهایتا این متهم در یک قهوه خانه، واقع در جنت آباد شناسایی و پیش از فرار دستگیر شد.

سرهنگ واعظی، در پایان بیان داشت: در بازرسی از وسایل متهم یک دستگاه گوشی تلفن همراه، سه سیم کارت و دو کارت عابر بانک مسروقه از شهروندان کشف و متهم برای تحقیاقت به کلانتری منتقل شد.

گفتنی است، با اعتراف متهم به جرایم خود در بازجویی‌های انجام شده پرونده وی تکمیل و متهم برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

دستگیری یک سارق زورگیر در محدوده غرب تهران

بخش اخبار حوادث | مجله اینترنتی چشم انداز


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان