کانال آپارات چشم اندازinstagram | linkedin | twitter |  | facebook  | google plus

من پدیده پرسپولیس نیستم/الریان قدرتمند را هم شکست می دهیم - مشرق نیوز

هافبک پرسپولیس گفت: با شناخت کامل از الریان به مصاف این تیم می رویم و می دانیم بازی سختی در خانه تیم قطری پیش روی مان است.

سرویس ورزش مشرق – کاروان تیم پرسپولیس در حالی عازم قطر شد که این تیم در دیدار قبلی اش مقابل الوحده امارات موفق شد با حساب سه بر دو در یک دیدار نفس گیر تیم شهر ابوظبی را از پیش رو بردارد.

 

صادق محرمی در گفت و گو با مشرق پیش از ترک تهران پای پله های هواپیما درباره آخرین وضعیت خود و تیمش در آستانه دیدار با الریان حرف زد.

متن کامل این گفت و گو در ادامه می آید:

 

*برای بازی با الریان آماده اید؟

- شکر خدا از هر نظر برای این دیدار آماده ایم. چه از نظر روحی و روانی و چه بحث فنی.

* بردتان برابر استقلال خوزستان روحیه تان را بالا برد؟

- البته شکر خدا روحیه تیم مان در این مدت که همواره بازی های مان را با برد به پایان می رسانیم بالاست ولی خب این برد و اختلاف بیشتر امتیازات مان با دو تیم تعقیب کننده باعث شد تا باز هم بیشتر به قهرمانی امیدوار شویم.

* خیلی ها پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می دانند. با آنها موافقی ؟

- فکر نمی کنم هنوز چیزی مشخص شده باشد. ما باید تا روز آخر با این ذهنیت بازی کنیم که هر امتیازی که از دست مان برود ممکن است کار دستمان بدهد.

* از الریان چقدر شناخت دارید؟

- در این یکی دو روز قبل از سفر یکبار فیلمی از بازی های اخیر این تیم را دیدیم. کادر فنی به خوبی حریف قطری را برای ما آنالیز کرده و می دانیم نقاط ضعف و قوت شان کجاست. این تیم مهاجمان خطرناکی دارد و تعداد زیادی بازیکن خارجی در اختیار دارد ولی با این همه ما برای برد می رویم.

* فکر می کنی ایرانی های قطر برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند؟

- انشاالله که می آیند. پرسپولیس همه جا طرفدار دارد.

* برانکو حساب ویژه ای روی تو باز کرده است. چه برنامه ای برای راضی نگه داشتن او داری؟

- همه تلاشم را به کار بسته ام تا خواسته های کادر فنی را برآورده کنم. از اینکه به من اعتماد شده خیلی خوشحالم و برای همین خاطر کاملا در اختیار کادر فنی هستم.

* خیلی ها صادق محرمی را پدیده این فصل پرسپولیس می دانند. خودت تا چه اندازه با این لقب موافقی؟

- از همه کارشناسان بابت این بحث ممنونم ولی من خودم را پدیده نمی دانم و اتفاقا فکر می کنم برای بهتر شدن باید خیلی تلاش کنم. زندگی حرفه ای برای بازی کردن در تیمی مانند پرسپولیس قطعا به من کمک می کند تا پیشرفت بیشتری هم داشته باشم.

* مقابل الوحده و الهلال فیکس بودی. فکر می کنی در این بازی هم از ابتدا به میدان بروی؟

- تابع تصمیم کادر فنی هستم و چه روی نیمکت چه درون زمین سعی می کنم فقط به موفقیت پرسپولیس فکر کنم.

* فکر می کنی کدام تیم ها در گروه تان به دور بعد صعود کنند؟

- فکر کنم ما و الهلال شانس بیشتری داشته باشیم. البته الریان هم خوب است ولی باز هم نمی توانم به اندازه خودمان و نماینده عربستان برایش شانس قایل بشوم. قطعا این بازی و نتایج این هفته خیلی چیزها را مشخص می کند.

* نتیجه این بازی چه می شود؟

- امیدوارم هرچه باشد با پیروزی ما تمام شود. به این برد خیلی نیاز داریم چون اگر الهلال الوحده را شکست بدهد 3 امتیاز از ما جلو می افتد و این کار را برای ما سخت می کند.

بخش بدون مجموعه | مجله اینترنتی چشم انداز


منبع: مشرق