کانال آپارات چشم اندازinstagram | linkedin | twitter |  | facebook  | google plus

نقاشی نقاشی ، آموزش ارسال ( شبکه پویا )


 راهنمای کامل ارسال نقاشی به برنامه نقاشی نقاشی شبکه پویا

 در این مطلب آموزش کامل و جامعی را در باره ارسال نقاشیه به برنامه نقاشی نقاشی شبکه پویا به شما ارائه خواهیم کرد تا بتوانید نقاشی های زیبای فرزندان عزیزتان را به این برنامه ارسال کنید.

عنوان برنامه : نقاشی نقاشی

شبکه :  پویا و نهال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات پخش : هر روز در 3 برنامه 10 دقیقه‎ای ویژه گروه‌های سنی خردسال، کودک و نوجوان 

موضوع نقاشی‌ها :  آزاد ( موضوعات دلخواه) یا مناسبتی ( مناسبت های مختلف تقویم رسمی) بوده و موضوع‌های پیشنهادی، اول هر هفته در برنامه و پایگاه اینترنتی برنامه اعلام می‌گردد.

تکنیک های نقاشی : نقاشی با مداد رنگی ، آبرنگ ، گواش ، زغال و ...

برنامه تلویزیونی نقاشی‌نقاشی ، اولین برنامه تلویزیونی مستقل آموزش و پخش نقاشی در صداوسیما است که به شیوه‌ای متفاوت، جذاب و سرگرم کننده اقدام به پخش نقاشی‌های منتخب ارسالی شما عزیزان را می نماید. این برنامه از شبکه پویا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هر روز پخش میشود. نقاشی‌ها به بعد از بازبینی توسط کارشناسان نقاشی و با همکاری گویندگان حرفه‌ای صداوسیما، از شبکه پویا پخش می‌شوند. درپایان هر برنامه نیز به نقاشی‌های اول هرگروه سنی، نشان تصویری مداد طلایی اعطا می گردد.

 راهنمای ارسال نقاشی :

راهنمای ارسال نقاشی

جهت ارسال نقاشی‌های دلبندتان و شرکت در برنامه نقاشی‌نقاشی لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

مورد اول : نخست با موضوع آزاد یا موضوع‌هایی که در برنامه پیشنهاد می‌شود یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری دارید اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و برای شبکه ارسال کنید.

مورد دوم : نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن اسکنر با

دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

مورد سوم : تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات فایل ارسالی کمتر از 2مگابایت باشد و فرمت فایل jpg باشد و اندازه آن بیشتر از 1000 پیکسل بصورت عمودی یا افقی باشد. حهت آماده سازی نقاشی میتوانید از برنامه های ویرایش تصویر مانند فتوشاپ استفاده کنید .

مطالب مرتبط با آموزش فتو شاپ :

کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت

از صفر تا 100 فتوشاپ را یاد بگیرید+ آموزش

25 ترفند بسیار مفید در Photoshop

با انواع فرمت‌های تصاویر آشنا شوید

 

مورد چهارم : به وب سایت یا تارنمای اینترنتی www.pooyatv.ir آیکون ارسال نقاشی مراجعه کرده و پس از پر کردن مشخصات خود در قسمت بارگذاری نقاشی، فایل مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. بعد از اینکه بارگذاری کامل شد کلید ارسال نقاشی فعال می‌شود اکنون نقاشی خود را ارسال نمایید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراه وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

مورد پنجم : در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "نقاشی شما با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

مورد ششم : نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان نقاشی برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و 75 نقاشی برتر ارسالی در هر روز جهت پخش به واحد مربوطه فرستاده می‌شود.

مورد هفتم : در هر نوبت یک نقاشی با عنوان نقاشی برتر انتخاب شده و هدیه‌ای به رسم یادبود به صاحب نقاشی ارسال می‌شود.

 

مطالب مرتبط : 

telegram1